آی بی سرویس مدیریت منابع مالی کسب و کار را شامل فرآیندهای زیر با بالاترین دقت و با افراد متخصص انجام می دهد: (کلیه خدمات بصورت ماهانه ارائه می گردد.)


اصلاح حساب

اصلاح حساب یکی از مهمترین و کاربردی‌ترین خدماتی می‌باشد که تیم آی‌بی‌سرویس در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهد. مغایرت‌های به وجود آمده در حساب‌ها منجر به عدم قابلیت اتکا به گزارش‌های مالی می‌گردد و این امر قابلیت عکس‌العمل‌های مناسب مدیریت نسبت به اتفاقات مالی و غیر مالی را به میزان چشم‌گی..

انبار و بهای تمام شده

منظور از حسابداری صنعتی (بهای تمام شده) چیست؟اهمیت حسابداری بهای تمام شده برای چیست ؟در واقع حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده یک ابزار بسیار مهم در اختیار مدیریت می‌باشند تا مدیران با استفاده از حسابداری صنعتی، بهای تمام شده تولیدات را محاسبه می‌کند و کنترل خود را بر روی هزینه‌های مواد، دستم..

تهیه صورت‌های مالی

شرکت‌ها برای دستیابی به تصویری واضح و قابل اتکا از وضعیت مالی خود، نیازمند در اختیار داشتن صورت‌های مالی قابل اتکا هستند؛ برای ارائه صورت‌های مالی دقیق و قابل اتکا که حداکثر همخوانی را با وضعیت واقعی شرکت داشته باشد، نیازمند به کارگیری استانداردهای حسابداری در سطح داخلی و بین‌الملل میباشد.آی‌بی سروی..

حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد و مسائل مربوط به آن می‌تواند از چالش‌های پیش روی هر شرکت باشد که این امر با توجه به قوانین بیمه ای و مالیاتی مرتبط با حقوق و دستمزد برای شرکت‌ها مبدل به امری حساس شده که می‌بایست نگاه ویژه‌ای در این رابطه داشت. تیم آی بی سرویس با استفاده از تجربیات ارزنده‌ای که در این‌باره در اختیار دا..

خدمات مالیاتی

همه شرکت‌ها حداکثر دو ماه بعد از ثبت شرکت و قبل از اینکه هر فعالیتی انجام دهند، باید در سازمان امور مالیاتی کشور پرونده تشکیل و همچنین باید کداقتصادی مخصوص به خود را دریافت کنند. اگر شرکت شما پرونده مالیاتی نداشته باشد، نمی‌توانید در پایان سال مالی اظهارنامه مالیاتی خود را در موعد مقرر، به سازم..

خدمات مدیریتی

خدمات مدیریتی قابل ارائه توسط تیم آی بی سرویس به شرح زیر است:مشارکت در زمینه جذب و استخدام مدیر مالی، سرپرست و کارشناس حسابداری،تهیه نظامنامه مالی،تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، تهیه بودجه، حسابداری مدیریت، بررسی کارایی و میزان سودآوری شرکتها، تهیه گزارش‌های هیات مدیره و مجامع،طراحی و پیاده سازی س..

خزانه داری

از مهمترین بخش‌های عملیاتی حسابداری، خزانه داری یا حسابداری خزانه می باشد.خزانه در لغت به جایی که اموال و وجوه نقد را در آن نگهداری می شود اطلاق می گردد. خزانه داری، به عنوان یکی از واحدهای برجسته و مؤثر در امور دخل و خرج محسوب می شود. خزانه علاوه بر تمرکز و پرداخت وجوه ، وظیفه هماهنگ کننده دریافت ه..

دارایی‌های ثابت مشهود و نا مشهود

دارایی های ثابت مشهود بخش بسیار مهمی از کل دارایی‌های یک شرکت را تشکیل می دهند و نیازمند توجه ویژه‌ای در بخش های نگهداری و کنترل‌های داخلی و حسابداری آن می‌باشد. . دارایی‌های ثابت مشهود در بردارنده اقلامی مانند زمین، ساختمان، ماشین آلات و تجهیزات، وسایل نقلیه، اثاثه و ... است. به دلیل اهمیت داراییها..

سرمایه‌گذاری

در برخی از موارد ممکن شرکت‌ها به دلایل مختلفی وجه نقدی مازاد بر نیاز شرکت داشته باشد که در این مواقع بهترین راه برای استفاده بهینه از منابع مازاد، سرمایه‌گذاری این مبالغ به روش‌های مطمئن است. سرمايه‌گذاري‌ ممكن‌ است‌ به‌ اشكال‌ مختلفي‌ و به‌ دلايل‌ گوناگوني‌ نگهداري‌ شود.  سرمایه‌گذاری را به سه..


تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی سرویس می باشد.