هر واحد اقتصادی جهت پیش‌برد اهداف خود نیازمند گستره وسیعی از اطلاعات در زمینه‌های مختلف می‌باشد. دغدغه های مدیران کسب و کارها جهت پاسخگویی به مسایلی که در مسیر کاری با آن مواجه می شوند بسیاراست، بدین منظور  آی بی سرویس با بهره مندی از مشاوران مجرب در زمینه های مختلف آمادگی ارائه مشاوره در حوزه های تخصصی را دارا می باشد.


 مشاوره  قانون تجارت و امور مربوط به ثبت شرکت ها

با توجه به نحوه عمل و فرآیند حاکم بر ثبت شرکت‌ها (سهامی عام، خاص، تضامنی، مختلط، با مسئولیت محدود و ...)، صورتجلسات مجامع و .... ، شرکت‌ها نیازمند افراد متخصص در این رابطه می‌باشند و تیم آی بی سرویس می‌تواند خدماتی از این دست را به بهترین نحو در اختیار شما عزیزان قرار دهد.قانون تجارت از جمله قوانینی..

مشاوره قانون کار و تامین اجتماعی

قوانین کار و تامین اجتماعی از جمله قوانینی است که شرکت‌ها و افراد آشنایی چندانی نسبت به آن ندارند و توجه درخوری به آن نمی‌گردد و این امر باعث بروز جرائم سنگینی در این ارتباط می‌شود.تیم آی بی سرویس می‌تواند با استفاده از توانمندی‌های خود در این رابطه، شما را یاری نماید تا بتوانید از حداکثر مشوق‌های ق..

مشاوره مالی

ممکن است تا به حال در مورد وظایف و اختیارات مشاوران مالی و نقش آن‌ها در شرکت و عملیات مربوط به آن ها برایتان سوال پیش آمده باشد. اینکه مشاور مالی به چه نحو و با چه ساز و کاری پول شما را سرمایه‌گذاری می‌کند و چگونه در مورد منابع در دست تصمیم‌گیری می‌نماید.از جمله وظایف مشاوران مالی در شرکت‌ها، توصیه ..

مشاوره مالیاتی

اخذ مالیات از قدیمی‌ترین روش‌های حکومت‌ها برای تامین منابع مالی مورد نیاز خود می‌باشد که این امر در گذشته تحت عنوان خراج و بدون قوانین و حدنصاب‌های لازم اخذ می‌گردید و در زمان حال نیز حکومت‌ها با وضع نمودن قوانین در این رابطه، اقدام به اخذ مالیات از افرادی که در قلمرو آن حکومت دارای درآمد یا مصرف می..


تمامی حقوق این سایت متعلق به آی بی سرویس می باشد.